Moondicator kullanıcı sözleşmesini kabul ederek üye olan herkes aşağıda bulunan kullanıcı sözleşmesi şartlarını kabul etmiş sayılmaktadır:

  • -Kullanıcı Moondicator’ın teknik veri servisi olduğunu ve ticaret yaparken oluşacak kayıplardan ve diğer finansal zararlarından sorumlu tutulamayacağını, Telegram ve website üzerinden aldığı sinyallerin yatırım tavsiyesi olmadığını, Moondicator’ın finansal danışmanlık yapmadığını kabul eder.

  • -Kullanıcı kripto para piyasasının volatil olduğunu ve yatırımların riskli olduğunu kabul ederek yatırım yapacağını kabul eder.  Moondicator hiçbir şekilde, kar etme ve gelir etme garantisi vermez.

  • -Gelen sinyallerle yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Moondicator sinyaller ile yapılan ticaretlerden oluşabilecek zararlardan, masraflardan ve diğer komisyonlardan sorumlu tutulamaz.

  • -Kullanıcı; Telegram, hosting ve mail serverı, borsa verilerinin çekildiği API'ler ve diğer 3. Parti kaynaklar sebebiyle hizmette yaşanacak kesintilerden Moondicator'ın sorumlu tutulamayacağını kabul eder.

  • -Abonelik iptal taleplerine para iadesi yapılmamaktadır.

  • -Kullanıcı hesap bilgileri ve parolasının güvenliğini sağlamakla yükümlüdür. Hesap sadece bir kişi tarafından kullanılabilir. Bir hesabın birden fazla kişi tarafından kullanılması yasaktır.

  • -18 yaşından küçükler Moondicator hesabına sahip olamazlar.

Moondicator ile Sahip Olacağınız Ayrıcalıklar

Teknik analizi çok iyi bilseniz bile tüm kripto paraları aynı anda taramanız ve kontrol etmeniz imkansızdır. Moondicator tüm paraları eşsiz algoritmasıyla sık kullanılan indikatörlere göre kontrol eder ve anında alım sinyallerini size bildirir.

Teknik Sinyaller

Teknik Sinyaller

Moondicator piyasadaki diğer sinyal programlarından farklı olarak indikatörlere dayalı teknik sinyaller üretir.

Tüm Kriptoları Anlık Kontrol Eder

Tüm Kriptoları Anlık Kontrol Eder

Moondicator eşsiz algoritmasıyla tüm kripto paraları anlık olarak kontrol eder ve alım sinyallerini çok hızlı bir şekilde size gönderir.

Sinyalleri Derecelendirir

Sinyalleri Derecelendirir

Moondicatör tüm kripto paraları anlık olarak kontrol ettiği için birden fazla indikatörün sinyal vermesi durumunda bunun ayrıntılarını belirterek yüksek yıldızlı sinyaller üretir.

Hacim Artışlarını Anında Gösterir

Hacim Artışlarını Anında Gösterir

Moondicator kripto paralardaki anlık hacim artışlarını size hızlı bir şekilde uyarı olarak gönderir. Böylelikle bir para yükselişe geçerken en başında bunu yakalamış olursunuz.

Telegram Entegrasyonu

Telegram Entegrasyonu

Sinyalleri Moondicator'ın kendi sitesinden görebileceğiniz gibi aynı zamanda Telegram üzerinden de anlık sinyaller alacaksınız.

Sinyalleri Kişiselleştirin

Sinyalleri Kişiselleştirin

Moondicator'da size özel bir kullanıcı paneli vardır. Buradaki ayarlar kısmından sinyallerle ilgili tüm ayarları değiştirebilirsiniz.

Eşsiz Moondicator Algoritmasını
Hemen Kullanmaya Başlayın !