Moondicator; İndikatörlere dayanarak anlık alım sinyalleri üreten bir algoritmadır. Sinyaller tamamiyle indikatörler tarafından yaratılır ve anlık olarak yatırımcılarla paylaşılır.
İndikatörler teknik analiz göstergeleridir. Belirli formülasyonlar kullanarak finansal ürünün gelecekte olabileceği fiyatı ve alım seviyeleri ile ilgili ipuçları verir. Moondicator'da 5 adet indikatör kullanılmaktadır. Bunlar; RSI , MACD, Heikin Ashi, Stochastic RSI ve OBV'dir.
Moondicator tamamiyle indikatörlere dayanarak teknik sinyaller üretir. Moondicator'un işleyişine kimse etkide bulunmaz. Ayrıca Moondicator tüm sinyalleri kişiselleştirme olanağı sunar.
Bu sizin seçeceğiniz zaman dilimi ve risk iştahınıza göre değişiklik gösterir. Örneğin 5 dakikalık bir sinyaldeki kar beklentisi ile günlük sinyaldeki kar beklentisi birbirinden farklı olmalıdır. Kendi kar hedefinize göre stop-loss kullanmanızı öneririz.
Ödemeleri kripto paralar ile kabul etmekteyiz. Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Tron ve daha pek çok kripto para kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Daha düşük komisyondan dolayı Litecoin tercih etmenizi öneririz.
Moondicator'a üye olduktan sonra size özel bir referans koduna sahip olursunuz. Bu kodla sisteme kayıt olan her kişi size ücretsiz kullanım günleri kazandırır. Panelden referans linkinize ulaşabilir ve kazandığınız günleri görebilirsiniz.
Moondicator size sinyalleri kişiselleştirme olanağı sunar. Size özel kullanıcı panelinden indikatörlerin zaman birimini ve hangi indikatörleri istediğinizi kendinize göre ayarlayabilirsiniz.
Sinyalleri isterseniz websitemiz üzerinden giriş yaparak; İsterseniz de size özel hazırlanmış Telegram botu @Moondicator_bot üzerinden gelecek mesajlar ile anlık olarak görebilirsiniz.
Sinyallerdeki her yıldız bir indikatörü simgeler. Sinyalde ne kadar çok yıldız varsa sinyalin seviyesi o kadar güçlüdür.
Panelden Telegram adınızı doğru yazdığınızı ve kalan abonelik sürenizi kontrol ediniz. Sinyaller durduysa bota /start komutu ile mesaj atınız. Sistem bakımlarını kontrol etmek için Twitter hesabımızı takip edin.
Gönderdiğiniz miktarın ödemeyi ve kullandığınız kripto paranın komisyonunu karşıladığından emin olunuz. Kripto paralarda gönderim süresi farklılık gösterebilir. Ödemeden sonra 1 saate kadar beklemelisiniz. Hesabınız hala aktif olmadıysa [email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.