MOONDICATOR Nedir?

Moondicator; indikatörlere dayanarak anlık alım sinyalleri üreten bir algoritmadır. Sinyaller tamamiyle indikatörler tarafından yaratılır ve anlık olarak yatırımcılarla paylaşılır. Gelen sinyaller Moondicator tarafından yıldız bazlı seviyelendirilir. Gelen Sinyal ne kadar çok indikatör tarafından destekleniyorsa, sinyalin yıldızı o kadar yüksek olur.

Moondicator sisteminin içerisinde 5 adet yıldız vardır ve her yıldız farklı indikatörü simgeler:

Tüm bu sinyalleri Moondicator web sitesi üzerinden görebileceğiniz gibi aynı zamanda sinyaller özel olarak tasarladığımız Telegram botu aracılığıyla anlık olarak Telegram üzerinden size gönderilir. 

Moondicator tüm kripto paraları anlık olarak tarar ve indikatörlerin önceden tarafımızca hassasiyetle belirlenmiş değerlerini kıyaslar. Normal şartlarda en iyi teknik analizciler bile tüm paraları anlık olarak analiz edemez. Ancak Moondicator eşsiz algoritmasıyla çok hızlı bir şekilde bu işlemi gerçekleştirerek indikatörlerden gelen sinyalleri anında yatırımcılara gönderir. Böylelikle yatırımcılar piyasadaki hiçbir alım fırsatını kaçırmaz.

Moondicator kullanıcı panelindeki opsiyonel ayar seçenekleriyle yatırımcının kendisine göre değişiklikler yapmasına izin verir. Böylece kişiselleştirilmiş sinyaller ortaya çıkar. Örneğin yatırımcı çok kısa vadeli sinyalleri almak istemiyorsa kendisine özel kullanıcı panelinden zaman ayarlarını yapabilir.

Moondicator ayrıca tüm kripto paraların hacim durumlarını anlık olarak ölçer. Herhangi bir parada hızlı bir hacim değişikliği oluşuyorsa derhal bu durum yatırımcıya bildirim olarak gönderilir. Böylece yatırımcı yükselişe geçen kripto paraya erkenden girme fırsatı yakalamış olur.

Moondicator ile Sahip Olacağınız Ayrıcalıklar

Teknik analizi çok iyi bilseniz bile tüm kripto paraları aynı anda taramanız ve kontrol etmeniz imkansızdır. Moondicator tüm paraları eşsiz algoritmasıyla sık kullanılan indikatörlere göre kontrol eder ve anında alım sinyallerini size bildirir.

Teknik Sinyaller

Teknik Sinyaller

Moondicator piyasadaki diğer sinyal programlarından farklı olarak indikatörlere dayalı teknik sinyaller üretir.

Tüm Kriptoları Anlık Kontrol Eder

Tüm Kriptoları Anlık Kontrol Eder

Moondicator eşsiz algoritmasıyla tüm kripto paraları anlık olarak kontrol eder ve alım sinyallerini çok hızlı bir şekilde size gönderir.

Sinyalleri Derecelendirir

Sinyalleri Derecelendirir

Moondicatör tüm kripto paraları anlık olarak kontrol ettiği için birden fazla indikatörün sinyal vermesi durumunda bunun ayrıntılarını belirterek yüksek yıldızlı sinyaller üretir.

Hacim Artışlarını Anında Gösterir

Hacim Artışlarını Anında Gösterir

Moondicator kripto paralardaki anlık hacim artışlarını size hızlı bir şekilde uyarı olarak gönderir. Böylelikle bir para yükselişe geçerken en başında bunu yakalamış olursunuz.

Telegram Entegrasyonu

Telegram Entegrasyonu

Sinyalleri Moondicator'ın kendi sitesinden görebileceğiniz gibi aynı zamanda Telegram üzerinden de anlık sinyaller alacaksınız.

Sinyalleri Kişiselleştirin

Sinyalleri Kişiselleştirin

Moondicator'da size özel bir kullanıcı paneli vardır. Buradaki ayarlar kısmından sinyallerle ilgili tüm ayarları değiştirebilirsiniz.

Eşsiz Moondicator Algoritmasını
Hemen Kullanmaya Başlayın !